Blog o podróżach i użytkowaniu motocykla yamaha xtz 660 Tenere, najlepszego na świecie
RSS
sobota, 20 maja 2006
do Brzegu Dolnego
90km, trasa po okolicach Wrocławia. Niezaplanowany wypad, jazda przed siebie.. świetny odpoczynek i odprężenie po tygodniu pracy. Wiele wsi, pomimo tego, że tak blisko wielkiego miasta, wygląda jakby nic ich z nim nie łączyło. Blisko, a można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy.

Stary gotycki kościół zdjecie 1, zdjecie 2 w Strzeszowie. W Brzegu Dolnym kursuje niesamowity prom, przeworzący auta na przeciwległy brzeg rzeki. Jadąc z Brzegu do Urazu przejeżdza się przez las. Po 3-4 km w prawo można zjechać do wsi Wały, a przed skrzyżowaniem jest bardzo wąska (2-3m), ukryta w lesie kamienna droga do elektrowni wodnej "Wały Śląskie", widkok z drugiej strony.

Wrocław - Ligota Piękna - Strzeszów - Pęgów - Uraz - Brzeg Dolny - Wały - Uraz - Szewce - Wrocław

sobota, 06 maja 2006
"motocykliści dzielą się na dwa typy: tych, którzy leżeli i tych, którzy będą leżeć"
W sumie nie chcę o tym pisać, ale ku przestrodze.. uważajcie na ludzi skręcających nagle w lewo bez migacza, gdy zaczyna się ich wyprzedzać. Ja muszę wymienić zbiornik chłodziwa i zalakierować bak.. dobrze, że skończyło się na otarciu ręki. Tenere ze swoją dużą kierownicą na szczęście nie dopuszcza do tego aby moto cię mogło przygniść.. Pozdrawiam- czeka mnie trochę pracy i do następnego wyjazdu!

PS. Pozdrawiam i dziękuję ludzom z Boguszowa - Gorców, którzy mi pomogli. Naprawdę nie spodziwałbym się.

Poniżej kilka zdjęć "sprzed". Widok na Ślężę od strony Sulistrowic i nieczynny wiadukt wiadukt kolejowy w Jedlinie Zdrój

__adres emailowy__
n0m4d3ur0p3 @gmail.com
zamiast cyfr podstaw litery (: